Z dlhoročných skúseností vieme, že pre zákazníkov nie je ľahké predstaviť si umietnenie krbu, pece či iného vykurovacieho systému v interiéri, preto vám ponúkame bezplatný 3D návrh po konzultácii s našimi pracovníkmi. 3D návrh vám pomôže vytvoriť si reálnu predstavu o dispozíciách priestoru a spolu s našimi odborníkmi zakomponujete aj rôzne krbové doplnky a technologické vylepšenia. Bezplatný 3D návrh vám radi upravíme a zakomponujeme aj zmeny a úpravy, pre ktoré sa rozhodnete.

Čo je potrebné pre vytvorenie 3D návrhu?

Dohodnite si telefonicky alebo e-mailom stretnutie s pracovníkom našej spoločnosti, na ktorom vám zdelíme prvotné informácie. Následne na stretnutí odfotíme priestor pre umiestnenie vykurovacieho systému a spracujeme 3D návrh, ktorý vám zašleme e-mailom alebo odprezentujeme v našej predajni.

1.krok fotografia miesta

Kontaktujte prosím našich odborníkov, a dohodnite si stretnutie telefonicky alebo nám nechajte správu prostredníctvom e-mailu a ozveme sa Vám.

2.krok tvorba 3D návrhu

Na základe vašich požiadaviek vytvoríme 3D návrh s rovným, rohovým, obojstranným alebo trojstranným presklením a zapracujeme prípadné úpravy.

3.krok realizácia stavby

Ak sa rozhodnete pre realizáciu stavby, pristúpime k objednaniu vhodného vykurovacieho systému a následne k samotnej realizácii.