Osvedčenia a certifikáty spoločnosti KAMINA s.r.o.

Zárukou kvality nie je len množstvo školení, ktoré firma absolvuje na Slovensku i v zahraničí, ale taktiež dlhoročné skúsenosti majiteľa spoločnosti, ktorý sa danému odboru aktívne venuje už viac ako 17 rokov.

Naša spoločnosť je členom Cechu kachliarov, ktorý napomáha záujemcom o realizáciu krbu, kachľovej pece či sporáku v zorientovaní sa na slovenskom kachliarskom trhu, a tým ich chránili od možných problémov, či už s funkčnosťou, alebo aj požiarnou bezpečnosťou konkrétneho diela.

 

Spoločnosť Kamina s.r.o. je zároveň aj držiteľom nasledovných certifikátov:

cedrtifikát Kamina s.r.o.  cedrtifikát Kamina s.r.o.  cedrtifikát Kamina s.r.o.  cedrtifikát Kamina s.r.o.  cedrtifikát Kamina s.r.o.

  cedrtifikát Kamina s.r.o.  cedrtifikát Kamina s.r.o.  cedrtifikát Kamina s.r.o.  cedrtifikát Kamina s.r.o.

cedrtifikát Kamina s.r.o.  cedrtifikát Kamina s.r.o.  cedrtifikát Kamina s.r.o. Certifikát Kamina s.r.o. - Hoxter C4 - montáž Certifikát Kamina s.r.o. - Bruner produkty

cedrtifikát Kamina s.r.o.  cedrtifikát Kamina s.r.o.  cedrtifikát Kamina s.r.o. cedrtifikát Kamina s.r.o.   cedrtifikát Kamina s.r.o.

  cedrtifikát Kamina s.r.o. cedrtifikát Kamina s.r.o. cedrtifikát Kamina s.r.o. cedrtifikát Kamina s.r.o. cedrtifikát Kamina s.r.o.

  cedrtifikát Kamina s.r.o.  cedrtifikát Kamina s.r.o. cedrtifikát Kamina s.r.o.

cedrtifikát Kamina s.r.o. cedrtifikát Kamina s.r.o. cedrtifikát Kamina s.r.o. cedrtifikát Kamina s.r.o.

cedrtifikát Kamina s.r.o. cedrtifikát Kamina s.r.o. cedrtifikát Kamina s.r.o. Certifikát Kamina s.r.o. - Hoxter - kamnova technika