KAMINA s.r.o. - o spoločnosti

KAMINA s.r.o. - o spoločnosti

Spoločnosť KAMINA, s.r.o. je skúseným hráčom v obore stavby sálavých a hypokaustových stavieb, kachľových pecí, kozubov a pecí s teplovodným výmenníkom. Všetky stavby realizujeme na zákazku, teda kompletný servis od obhliadky, stavebného, grafického a rozpočtového návrhu realizácie.

V našej ponuke nájdete všetky typy kozubových a pecných vložiek, ktoré sa vyrábajú a dovážajú na Slovensko s individuálnym ohľadom na konkrétne technické riešenie každej stavby. Zárukou kvality nie je len množstvo školení, ktoré firma absolvuje na Slovensku i v zahraničí, ale taktiež dlhoročné skúsenosti majiteľa spoločnosti, ktorý sa danému odboru aktívne venuje už viac ako 17 rokov.
Tak ako i v iných oblastiach života, aj pri stavbe krbu, či pece je potrebné si vždy dobre premyslieť, komu zveríte svoju dôveru. Často ide o investíciu vo výške niekoľko tisíc EUR s mnohokrát ťažkými zásahmi do interiéru. Ak je navyše pec hlavným zdrojom tepla, výber dodávateľa je v tomto smere kľúčovým aspektom vašej spokojnosti.

Kvalita a spokojnosť sú našim cieľom. Radi vám pomôžeme pri rozhodovaní sa pre vhodný typ krbovej vložky, ako i samostatného dizajnu krbovej obstavby s ohľadom na odťahový systém a plnú funkčnosť krbového diela. Dodržiavaním technologických postupov vám garantujeme vysokú úroveň kvality a vašu spokojnosť počas celej doby používania.

Naša spoločnosť je členom Cechu kachliarov a krbárov Slovenskej republiky s medzinárodnou pôsobnosťou.